در وبسایت “VOLTASAFE” تمامی دوره های آموزشی و محصولاتی که در صفحات آنها لوگوی بازگشت وجه وجود دارد، دارای گارانتی بازگشت وجه تا 100 درصد تا مدت 7 روز پس از استفاده می باشد و شما اگر از خدمات ما ناراضی هستید می توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین ما هیچ سوالی در این رابطه نخواهیم پرسید.

چرا دوره های آموزشی و محصولات ما گارانتی بازگشت وجه دارد؟

طبیعی است که خرید محصولات دارای ریسک است و اگر فروشنده به کیفیت محصول خود “اطمینان” داشته باشد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

 

تعهدات ما 

1- دوره های ما مفید و اثر بخش هستند. به شرطی که در تمامی جلسات حضور داشته باشید و تمرین های ارائه شده را بدون قضاوت انجام دهید.

2- دوره های ما کاملا کاربردی هستند. اگر احساس کردید دوره های ما کاربردی نیست می توانید درخواست بازگشت وجه دهید.

3- سعی می‌کنیم محصولات ما با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق باشند و اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

4-  محصول ارزشش را نداشت! حتی اگر تصور کردید که محصول ما خوب بود اما ارزش این مبلغ را نداشت نیز می‌توانید این کار را انجام دهید!

5- دلتان نخواست! حتی اگر هیچ یک از دلایل بالا وجود نداشت اما شما دلتان آن محصول را نخواست می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!

ما تعهد می‌کنیم که دوره هایمان تا 100% گارانتی بازگشت وجه دارند. یعنی تا بعد دوره اگر از نحوه تدریس استاد، مطالب ارائه شده، کیفیت دوره و… رضایت نداشتید، تا 100% وجه پرداختی عودت داده خواهد شد. ملاک این موضوع فقط و فقط صحبت شماست و ما به شما اعتماد ۱۰۰ درصد داریم. گارانتی بازگشت وجه دوره های حضوری به این صورت می باشد که مبلغ هزینه هر نفر از تقسیم مبلغ کل دوره به تعداد دانش پژوهان به دست می آید. دانش پژوهانی که در تمامی جلسات حضور داشته اند می توانند درخواست بازگشت وجه دهند و مبلغ مربوط به همان دانش پژوهان از مبلغ دوره کسر و عودت داده می شود.

 

تعهدات شما 

1- غیب نکنید! دانش پژوهانی واجد شرایط گارانتی بازگشت وجه می باشند که در تمامی جلسات دوره حضور داشته باشند.

2- نگران ما نباشید!  لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.

3- نقاط ضعفمان را هدیه بدهیداگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.

 

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

کافی است شما یک ایمیل به info@voltasafe.com با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال می‌کنید و موارد زیر را مطرح می‌کنید

1- نام و نام خانوادگی

2- شماره تراکنش خرید از وبسایت

3- نام محصول

4- دلیل درخواست وجه (اختیاری – اما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم)

5- شماره کارت بانکی شما (ترجیحاً پارسیان)

6- کدملی صاحب حساب

6- شماره موبایل

وجه شما در کمتر از 10 روز کاری واریز خواهد شد

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق ایمیل امکان پذیر است و لطفاً  طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

 

خواهشی که از شما داشتم

پیش از ارسال درخواست می‌توانید از ما سوالهایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته:

ما مطمئنم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در “وبسایت VOLTASAFE” قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات و دوره های آموزشی نمایید.